Ombrella që mbron makinën nga dielli, bora dhe gjëra e forta, ja për çfarë mund të përdoret tjetër (VIDEO)

0 117

Ombrella “Lanmodo” është e përshtatshme për të gjitha kushtet e motit dhe do ta bëjë jetën më të lehtë për të gjithë shoferët.

Ajo siç thuhet në përshkrimin për produktin, përcjell Telegrafi, mbron veturën tuaj nga dëbora, shiu dhe gurët e gjërat e forta, dhe në temperatura të larta ul temperaturat në makinë.

Përveç për mbulimin e veturës, ajo mund të përdoret gjithashtu si një tendë për kampe.

Ombrella aktivizohet dhe hapet me vetëm një klik në telekomandën e saj.

 

Jep pergjigje

E-Maili juaj nuk Publikohet

%d bloggers like this: