Salah “në sexhde” midis Londrës

0 70

Mohamed Salah është bërë një futbollist shumë i dashur për tifozët e Liverpoolit.

Ata i kanë kushtuar këngë dhe poezi sulmuesit egjiptian dhe së fundmi vijnë me një befasi tjetër.

Në rrugët e qytetit të Liverpoolit tani mund të blini në dyqanin me emrin “Mohamed Salah”.

Ajo që bie në sy për të mirë është vendosja e fotos së Salah duke bërë sezhde.

Jep pergjigje

E-Maili juaj nuk Publikohet

%d bloggers like this: