Shqiptari futet në fushë, për të bërë foto me Ronaldon, nuk e ndal as sigurimi (VIDEO)

0 81

Kur përfundoi ndeshja ndërmjet Bayern Munich dhe Real Madridit disa tifozë hynë në fushë për të bërë foto me idhujt e tyre

Njëri nga tifozët që kishin hyrë në fushë ishte shqiptar nga Presheva, këtë e ka konfirmuar një lexues i Periskopit.

Tifozi dëshironte që të realizonte një foto me Ronaldon, por në momentet kur po përgatitej për foto me idhullin e tij vjen sigurimi që më pas e ndoqën shqiptarin, i cili iu iku në mënyrë maestrale.

 

https://www.ok.ru/video/786801691349

Jep pergjigje

E-Maili juaj nuk Publikohet

%d bloggers like this: