Perez ‘çmendet’, e do yllin 70 milionësh

0 309

Real Madridi është gati që të kthej vëmendjen e tyre tek Christian Pulisic derisa po luajnë lojën e pritjes për të parë mundësitë që të transferojnë Neymarin, raporton Don Balon.

Perez është gati të shpenzojë shumë para për yllin e Dortmundit

Blutë larguan Los Blancos pasi që kërkuan 200 milionë euro për Eden Hazardin dhe dëshirojnë që te presin dhe ta transferojnë Neymarin në verën e 2019’ës.

Deri atëherë ata pritet që të ofrojnë 70 milionë euro për Pulisic, i cili edhe më parë kishte shprehur dëshirën që të luante në Bernabeu.

Jep pergjigje

E-Maili juaj nuk Publikohet

%d bloggers like this: