Ndodh befasia, Isco në Serie A për 150 milionë euro

0 59

Juventusi ka bërë gati 150 milionë euro për mesfushorin e Realit

Pritet te ndodh befasia ne kete merkato. Sic duket Juventus i ka vene syrin mesfushorit te Realit dhe ben planin per nje oferte marramendese.

Sic raportohet ne media Juve dhuron 150 milione Euro per Isco.

Shqip1 ne vazhdim te merkatos do tju mbaj te informuar rreth ketij transferimi

Jep pergjigje

E-Maili juaj nuk Publikohet

%d bloggers like this: