Messi nuk është ‘normal’! Nuk do ta shoh me sy këtë lojtar te Barça

0 105

Leo Messi është kthyer në disiplinë për Barçën. Ylli argjentinas ka ndjekur nga afër atë që klubi ka bërë në tregun e transferimeve, dhe ka një operacion që dëshiron të mbyllet sa më shpejt që të jetë e mundur përcjell ORAinfo.

Largimi i André Gomes duhet të jetë një prioritet. Ylli argjentinas dëshiron që portugezi të mos jetë pjesë e skuadrës së sezonit të ardhshëm.

Por lëndimi i portugezit ka qenë në gjendje të komplikojë gjithçka. André do të jetë një muaj jashtë, dhe tani Barça do të ketë vështirë që ta tarnserojë atë në ndonjë klub tjetër.

Përveç kësaj, Messi e di se André është në i preferuari i Valverdes, i cili vitin e kaluar tashmë e ka përdorur atë disa herë.

Leo ka frikë se André do të qëndrojë më në fund te Barça dhe do të jetë mesfushori i zgjedhur për të përforcuar thelbin e mesfushës.

Jep pergjigje

E-Maili juaj nuk Publikohet

%d bloggers like this: