Interin e pret ‘ferri’ në grupe, ja kush janë kundërshtarët e mundshëm në Champions League

0 113

Zikaltërit do të kenë një mison shumë të vështirë për të kaluar fazën e grupeve pasi e kanë të pamundur për të shmangur përballjet e forta.

Interi pozicionohet në vazon e katërt dhe me shumë mundësi do të jetë pjesë e grupit të “ferrit”.

Pas përcaktimit të vazove, janë mediat italiane të cilat kanë parashikuar kundërshtarët më të vështirë për Interin.

Grupi më i vështirë për Interin:

Real Madrid

Dortmund

Liverpool

Inter

Jep pergjigje

E-Maili juaj nuk Publikohet

%d bloggers like this: