Iniesta: Kthimi i Neymar? Jo, blerja e madhe do të ishte ai

0 88

Gjatë një evenimenti të organizuar në Barcelonë në prag të Çmimit të Madh të Formula 1, Andres Iniesta është kthyer të flasë për futboll dhe për të ardhmen e tij.

“Kur të mbarojë sezoni dot flas për të ardhmen time, edhe pse do ta kem shumë të vështirë të largohem nga Barcelona, klubi im prej 22 vitesh”, ka thënë mesfushori spanjoll.

Në lidhje me merkaton: “Griezmann? Nëse do të konkretizohet, do të ishte një blerje e madhe për ne. Do të kishte me shumë opsione në sulm për Valverde”.

“Neymar? Nuk besoj se skuadra do ta kishte problem kthimin e tij, por do të më dukej pak e çudishme”, ka përfunduar “Don Andres”.

Jep pergjigje

E-Maili juaj nuk Publikohet

%d bloggers like this: