E FUNDIT: Sulmuesi i Chelsea’s bojkoton ndeshjet parasezonale me klubin, shkaku i Realit

0 58

Klubi i Chelsea është duke i zhvilluar ndeshjet parasezonale në Amerikë nën drejtimin e trajenrit të ri.

Sipas mediave britanike, sulmuesi i krahut William nuk ka vazhduar me skuadrën e Chelseas shkaku i një oferte që ka dërguar Real Madridi.

Pasi ndalojë me Hazardin, Perez ka dërguar një ofertë 60 milionëshe për brazilianin William dhe agjenti i tij është duke e shqyrtuar mundësin për një transferim të mundshëm të William në Santiago Bernabeu.

Jep pergjigje

E-Maili juaj nuk Publikohet

%d bloggers like this: