“Dridhet Allianz Arena” ! ‘Makina e golave’ po i thotë lamtumirë Bayern Munchen

0 115

Intervistuar nga Welt Am Sonntag, Thomas Muller hapi derën për një lamtumirë të mundshme ndaj Bayern Munchen,përcjell Shqip1.

“Një eksperiencë tjetër do të ishte interesante dhe tërheqëse, por shumë gjëra mund të ndodhin, por duke e lënë Bayernin është shumë e vështirë dhe tani nuk kam ide të tjera”,  ka treguar Muller.

28-vjeçari erdhi nga sistemin e të rinjve të klubit dhe ka qenë pjesë e skuadrës së  parë që nga viti 2008.

Jep pergjigje

E-Maili juaj nuk Publikohet

%d bloggers like this: