Pak ditë më parë festoi ditëlindjen e saj, kjo është dhurata ‘e befasishme’ që mori Armina Mevlani (FOTO)

88

Pak ditë më parë, blogerja e njohur Armina Mevlani festoi ditëlindjen e saj të organizuar në kopshtin e shtëpisë ku ishte përpjekur të sillte stilin bohemian. Së fundmi me anë të një fotoje në ‘Instastory’, Armina ka zbuluar dhuratën e preferuar që ka marrë këtë vit.

“Dhurata ime e mrekullueshme e ditëlindjes”, ka shkruar Mevlani krah fotos së një karrigeje, e cila me siguri i ka habitur ndjekësit e saj. Me siguri nëse shumë do të preferonin lule apo aksesorë të ndryshëm, kjo dhuratë për Arminën ka provuar dhe njëherë shijen e hollë që ka në çdo gjë.

SHARE