Vajza e Majlinda Bregut në stil alla-Kardashian, trullos rrjetin sërish (FOTO LAJM)

0 125

Nuk është hera e parë që emri i vajzës së Majlinda Bregut lakohet në rrjetet sociale dhe mediat e ndryshme si një vajzë bukuroshe, duke gjykuar nga fotot, nuk kemi se si të mos besojmë një gjë të tillë.

Kejda Ajazi, ka ditur të tërheqë vëmendjen e të gjithëve me bukurinë e saj dhe tiparet mesdhetare që e karakterizojnë, duke u bërë shpeshherë pjesë e pasarelave.

Këtë herë ajo është shfaqur me një stil alla-Kim Kardashian dhe ka trullosur gjithë webin.

E veshur gjithë në të zezë, Kejda ka treguar edhe njëherë se është një vajzë shumë bukuorshe.

View this post on Instagram

KeKe do you love me?😝

A post shared by K🦋 (@kejda) on

View this post on Instagram

drip drip💧🦋

A post shared by K🦋 (@kejda) on

Jep pergjigje

E-Maili juaj nuk Publikohet

%d bloggers like this: