Trouble publikon videoklip me Drake

0 76

Drake ka sjellë videoklipin e ri të tij në bashkëpunim me Trouble.

Vetëm pak muaj pasi lansuan hitin e tyre të punuar nga “Mike Will Made It”, Troubld dhe Drake kanë sjellë klipin e tyre të ri.

Klipi me regji të Derek Schklar shfaqë disa skena nga “Edgewood.

Mike Will e festoi këtë lansim të klipit me anë të një postimi në rrjetin social Twitter.

“Kjo është muzika më e fortë që kam dëgjuar në një minut”, ka shkruar ai.

“Bring it Back” është pjesë e mixtape të fundit “Edgewood” nga Trouble.

Jep pergjigje

E-Maili juaj nuk Publikohet

%d bloggers like this: