Qesharake, teksa pozon duke zbritur nga avioni, ‘rrëzohet’ Elvana Gjata (VIDEO)

0 124

Kënga më e fundit e Elvana Gjatës e titulluar “Mike” ka rrëmbyer zemrat e të gjithëve duke kthyer në origjinalitet muzikën shqiptare.

Por ajo nuk po ndalet me koncerte dhe projekte duke qenë shumë pranë publikut.

Së fundmi, këngëtarja ka ndarë me ndjekësit një video epike, që ka shkaktuar të qeshura të mëdha e ka marrë qindra komente.

Teksa zbriste nga avioni, Elvana është penguar dhe ka qenë gati për të rënë nga shkallët.

“Nuk jam mësuar.”- ka shkruar ajo në postim. /albeu

VIDEO:

 

View this post on Instagram

Not used to

A post shared by Elvana Gjata (@elvanagjataaaa) on

Jep pergjigje

E-Maili juaj nuk Publikohet

%d bloggers like this: