Oriola me një pozë tërheqëse në ujë, e zhveshur në pjesën e sipërme

0 103

Oriola Marashi është padyshim një prej femrave më të bukura shqiptare dhe këtë e dëshmon çdo ditë e më shumë me imazhet e publikuara në rrjetet sociale.

Thuajse secila fotografi që ajo poston në Instagram shndërrohet në lajm në faqet rozë, të cilat përshkruajnë dukjen e saj.

View this post on Instagram

Po, i kam vesh mbathjet 🙂 #ichbingntm2019

A post shared by Oriola Marashi (@oriolamarashi) on

Kësaj radhe modelja shqiptare ka ardhur me një pozë mjaft tërheqëse të realizuar në det.

Ajo shfaqet në ujë vetëm me brekë dhe e zhveshur në pjesën e sipërme, mirëpo e ka shfrytëzuar dorën për të mos i ekspozuar hiret e saj.

Jep pergjigje

E-Maili juaj nuk Publikohet

%d bloggers like this: