Mbani Frymën: E Keni Parë Shpesh, Por Nuk E Keni Ditur Se Është Motra E Flori Mumajesit…(FOTO EKSKLUZIVE)

0 226

Kantautori dhe tekstshkruesi i mirënjohur shqiptar Flori Muamjesi, është ndër më të pëlqyerit e momentit në trevat tona. Por, kur flietet për temat private rreth jetës së tij, edhe aty mund të thuhet se është ndër më të përfolurit, ai keto dit e ka postuar nje foto ne rrjetet sociale ku e ka prezantuar motren e tij, e cila eshte shume e njohur ne mediat shqiptare, ja kush eshte ajo, shtyp posht reklamenn dhe menjeher ju hapet foto:

Jep pergjigje

E-Maili juaj nuk Publikohet

%d bloggers like this: