Luana Vjollca me poza joshëse nga shtrati

0 180

Këngëtarja dhe prezantuesja Luana Vjollca vazhdon të mbetet njëra ndër personazhet më të ndjekur në rrjetet sociale.

Ajo është shumë e ndjekur nga fansat e saj, me të cilët shpesh ndan imazhe të shumta nga jeta e saj e përditshme.

Bukuroshja së fundi ka publikuar një fotografi në llogarinë personale në Instagram teksa shihet tejet seksi.

Biondina e bukur pozon në një shtrat e veshur në pantallona të gjelbra ku vë në pah gjoksin.

“Nuk mund t’i gjej një titull. Kështu që unë ua lë atë juve”, ka shkruar ndër të tjerash Luana në Instagram.
Mbetet misterioz se kush qëndron pas fotografimit të motrës së moderatores Marina Vjollcës.

Ndryshe, ditë më parë bëri bujë të madhe komenti i Krenar Çoçajt, i cili e përgëzoi për pamjen bukuroshen që supozohet se janë në lidhje.

View this post on Instagram

Can’t find a caption. So.. I’ll leave it up to you 💫

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on

Jep pergjigje

E-Maili juaj nuk Publikohet

%d bloggers like this: