Djali që gjendet në shtratin e të gjitha vajzave të showbizit shqiptar

0 155

Ai është djali që e gjeni pranë çdo vajze të showbiz-it shqiptar dhe jo vetëm kaq.

Edhe në shtratin e tyre.

Shumë këngëtare të njohura ose vajza të ekranit zgjedhin Krisi Dalipin të jetë pjesë e videoklipeve ose reklamave të ndryshme.

Dhe kryesisht djali simpatik ka realizuar video me skena tejet pasionante në shtratin e tyre.

Ai ka qenë pjesë e videoklipit Mala gata të Ronela Hajatit ku përveç shikimeve sensuale, i ka dhuruar këngëtares puthje të vërteta në buzë.

Jep pergjigje

E-Maili juaj nuk Publikohet

%d bloggers like this: