Ç’po ndodh me ‘Zejnepin’ e Kara Sevda, është bërë ‘kockë e lëkurë’ (FOTO)

0 103

Zejnepi’ nga seriali “Kara Sevda”, ka ndër rolet kryesore.

Ajo është një personazh i gjendur mes dashurisë së gabuar dhe familjes, shkruan Ora Vip.
Në serial është një vajzë mjaftë me stil, ku në cdo episode të serialit mahnit me pamjen e saj.

Sot ajo ka publikuar një fotografi në të cilën duket se është dobësuar shumë.

Jep pergjigje

E-Maili juaj nuk Publikohet

%d bloggers like this: