ACTION BRONSON: KOSOVË UNË PO VIJ, KJO ËSHTË PËR GJYSHËRIT E MI

0 132

Ngjarja më e madhe e muzikës këtë vit, Sunny Hill Festival, do të sjell disa nga emrat më të mëdhenj të muzikës botërore aktualisht.

Përveç Dua Lipës, në këtë festival do të performojnë edhe shumë emra të njohur në Evropë si Stanaj, SG Lewis, Bondax, Col3trane dhe Action Bronson.

Ky i fundit përmes një video në Instagram tregon se mezi spo pret që të vij në Kosovë. Reperi me prejardhje nga Kosova thotë se kjo gjë do të thotë shumë për të dhe se nuk do ta humbistë për asgjë në botë. Tutje Action Bronson thotë se “kjo është për gjyshërit e mi Arslan & Alije Arslani. /IndeksOnline/

Jep pergjigje

E-Maili juaj nuk Publikohet

%d bloggers like this: