Basha për studentët: Nuk ka shans të digjet viti akademik

0 9

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ishte në Fier për të thirrur gjithë mbështetësit të tij në protestën e 16 shkurtit.

Duke nënvizuar që “dyshimi, mosbesimi dhe shuarja e shpresës janë armët e fundit të regjimit”, Basha deklaroi që “nuk ka asnjë shans që Edi Rama mos të njoh vitin akademik, viti do të njihet i plotë”.

Ndërkohë, pritet që rreth orës 11.00 Basha të jetë në Elbasan, ku do të zhvillohet protesta e radhës.

Jep pergjigje

E-Maili juaj nuk Publikohet

%d bloggers like this: