Tragjedi në avion, vdes i riu shqiptar

0 68

Një i ri shqiptar ka ndërruar jetë në avion pak minuta përpara se aeroplani

të nisej nga Aeroporti i Shkupit në drejtim të Baselit, raportojnë mediat

maqedonase.

Deri më tani nuk bëhet ende i ditur identiteti i shqiptarit nga Tetova.

Pasagjerët kanë ãlmuar disa momente nga ngjarja e rëndë.

Gjithashtu është ende e paqartë arsyeja e vdekjes së të riut dhe do të jetë

ekspertiza mjeko ligjore ajo që do të përcaktojë shkakun./tvklan.al

Jep pergjigje

E-Maili juaj nuk Publikohet

%d bloggers like this: