Një burrë dërgohet në spital me një çelës të ngulitur në kafkën e tij – pas një rrahjeje në Indi (Foto,+16)

0 75

Një adoleshent u pranua në spital me një çelës motoçiklete të ngulitur në kafkën e tij, pas një rrahjeje në Indi.

Sipas mediave të huaja, përcjell Telegrafi, 19-vjeçari, nga shteti i Maharashtrës së Indisë, u dërgua në spital, me çelësin rreth dy inç në kokën e tij dhe ishte “nën thikë” për tre orë e gjysmë.

Siç thuhet më tej, lëndimi i tij i tmerrshëm ishte rezultat i një grindjeje në fshatin Ghodegaon në lagjen Ahmednagar.

Një neurokirurg që operonte tha se i riu mund të kishte vdekur nëse kishte vuajtur gjakderdhje të brendshme.

Ai u lirua nga operacioni tri ditë pas incidentit dhe thuhet se po bën një rimëkëmbje të mirë.

Jep pergjigje

E-Maili juaj nuk Publikohet

%d bloggers like this: