Kryeministri Rama demaskon publikisht Lulzim Bashën (VIDEO)

104

 

Kryeministri Edi Rama ka përgënjeshtruar akuzat e bëra gjatë takimeve të kreut të opozitës Lulzim Basha për mungesën e mbështetjes për punonjësit e bizneseve të prekura nga masat anti-covid.

Në faqen e Kryeministrit janë vendosur përballë njëri-tjetrit zëri i sipërmarrësve dhe dokumentet e zyrës së tatimeve që sipas Ramës faktojnë se punonjësit e kanë përfituar pagën nga paketa financiare mbështetëse.

“Teatri vazhdon…Të qash se s’qesh dot…”, shkruan kryeministri Rama.

VIDEO:

SHARE