Browsing Category

Futboll

PSG gjen pasuesin ideal të Emerys

Paris Saint-Germain njoftohet se ka filluar bisedimet me trajnerin e Chelseat, Antonio Conte, pasi Unai Emery do të shkarkohet në fund të sezonit. Emery pritet të shkarkohet këtë verë pas eliminimit të PSG nga UEFA Champions League në…
Read More...

Salah “në sexhde” midis Londrës

Mohamed Salah është bërë një futbollist shumë i dashur për tifozët e Liverpoolit. Ata i kanë kushtuar këngë dhe poezi sulmuesit egjiptian dhe së fundmi vijnë me një befasi tjetër. Në rrugët e qytetit të Liverpoolit tani mund të blini…
Read More...